• Rezerwacja telefoniczna: (+48) 793 276 263

Omijamy korki z GDNExpress

O nas

Jesteśmy nowym przedsiębiorstwem transportowym na polskim rynku, wyspecjalizowanym w ekspresowych przewozach regularnych do Portu Lotniczego Gdańsk. Naszym celem jest oszczędzenie naszym pasażerom czasu i pieniędzy. Dlatego oferujemy bezkonkurencyjny czas jazdy i atrakcyjne ceny – zdecydowanie niższe, niż koszt przejazdu samochodem na analogicznej trasie.

Dlaczego GDNExpress?

Przypominasz sobie? Za każdym razem, gdy szukasz dojazdu na gdańskie lotnisko – może ktoś znajdzie czas, by Ciebie podrzucić własnym autem? A może dojazd pociągiem lub międzymiastowym autokarem? I znowu te przesiadki w Gdańsku… Różne bilety, ryzyko opóźnienia… To już przeszłość. Teraz ekspresowo prosto na lotnisko z GDNExpress! Nasz produkt łączy zalety samochodu osobowego (szybkie autobusy z certyfikowaną prędkością maksymalną 100 km/h korzystające z autostrady A1 i czas jazdy 2h 10min) oraz transportu publicznego (cena przejazdu już od 9 zł, kursy dostosowane do odlotów w Gdańsku).

Dlaczego lotnisko w Gdańsku?

Port Lotniczy Gdańsk jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się lotnisk w Polsce. Siatka połączeń i częstotliwość lotów w Gdańsku nie ma sobie równych w północnej Polsce. Kategoria II podejścia ILS gwarantuje punktualne odloty i przyloty bez względu na pogodę. Wygodny dojazd z autostradą A1 powoduje, że gdańskie lotnisko jest lotniskiem pierwszego wyboru dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Teraz, dojazd jest jeszcze łatwiejszy – dzięki wygodnym połączeniom GDNExpress.

Omijamy korki

Cenimy Twój czas. Dlatego gwarantujemy, ze zdążysz na swój lot nawet wtedy, jeśli nasz autobus rozkładowo przyjeżdża nawet 1 godzinę przed planowaną godziną odlotu. Czuwają nad tym pracujący w systemie całodobowym dyspozytorzy. Nasze autobusy nie zatrzymują się po drodze, dlatego możemy korzystać z tras alternatywnych. Do oceny sytuacji na drogach korzystamy z najnowszych technologii informatycznych.

Gwarancja punktualności

Dzięki 24 godzinnej pracy naszej dyspozytorni gwarantujemy, że zdążysz na swój samolot nawet wtedy, jeśli autobus GDNExpress przyjeżdża na lotnisko 55 minut przed odlotem. Jak to działa? To proste: jeśli dojdzie do opóźnienia i nie uda nam się dotrzymać naszej deklaracji (nie zdążysz na samolot) wypłacamy 400 zł zadośćuczynienia (bezgotówkowo, na wskazane w rozmowie z infolinią konto). Warunkiem są (łącznie):
1. Zakup biletu na autobus GDNExpress i fizyczne skorzystanie z niego na kursie przyjeżdżającym na lotnisko w Gdańsku co najmniej 55 minut przed odlotem;
2. Opóźnienie autobusu o co najmniej 15 minut;
3. Kontakt z infolinią i przesłanie wymaganych kopii (skanów) dokumentów (bilet lotniczy, dowód tożsamości zgodny z biletem).