• Rezerwacja telefoniczna: (+48) 793 276 263

Pozjazdy GDNExpress - Charakterystyka


Maksymalna prędkość 100 km na godz.

Nasze autobusy spełniają rygorystyczne wymogi niezbędne do podwyższenia dopuszczalnej prędkości do 100 km na godzinę. Dzięki temu podróż z Bydgoszczy na gdańskie lotnisko i z powrotem trwa jeszcze krócej. Aby wykorzystać te możliwości korzystamy z autostrady A1.


Rozkładane fotele 45 st.

Dzięki naszym rozkładanym fotelom odpoczynek po długiej podróży zaczyna się już na pokładzie naszego autobusu. Odchyl fotel nawet o 45 stopni i pozwól sobie na chwilę odprężenia, kiedy my bezpiecznie i szybko wieziemy Ciebie do domu.


Klimatyzacja

Bez względu na pogodę na zewnątrz w naszym autobusie utrzymujemy komfortowe warunki.


Bezpłatny bezprzewodowy Internet

Całkowicie za darmo tylko dla pasażerów GDNExpress. Włącz swój tablet, notebook, lub po prostu ciesz się z szybszego Internetu na swoim smartfonie dzięki udostępnianej przez nas bezprzewodowej usłudze dostępu do Internetu.


Skórzane fotele

Podróż może być jeszcze bardziej wygodna! Na skórzanym fotelu w autobusie GDNExpress poczujesz się nie gorzej niż w najlepszej limuzynie. I to wszystko od 9 zł!


Foteliki dla dzieci

Dla naszych pasażerów udostępniamy bezpłatnie foteliki dla dzieci (dla wagi 9-36 kg). Liczba fotelików w autobusie jest ograniczona, zamówienia fotelików będą realizowane w miarę możliwości technicznych.